Назвали топ-5 найоригінальніших способів завести автомобіль

Експерти перерахували найцікавіші способи запуску двигуна автомобіля, передає «Твоя МАШИНА» .

У моделей Alfa Romeo для запуску двигуна використовується кнопка, причому вона знаходиться не на центральній панелі, а прямо на рульовому колесі.

У суперкарів Lamborghini можна зустріти незвичайне рішення. Так, щоб запустити автомобіль, потрібно підняти червону кришку на центральному тунелі, після чого відкриється кнопка запуску.

У суперкарі Mercedes-Benz SLR McLaren кнопка запалювання розташовується прямо в важелі АКПП. Тобто водієві потрібно підняти металеву кришку і натиснути кнопку великим пальцем.

У всіх моделей MINI є цікаві фішки. Наприклад, запуск двигуна відбувається натисканням на кнопку незвичайної форми, яка знаходиться на центральній консолі.

Автомобілі Porsche заводяться класичним способом – ключем. Однак спочатку запалювання потрібно знайти з лівого боку на приладовій панелі. Таке розташування замку зліва прийшло в серійні автомобілі Porsche з гонок на витривалість, коли водіям доводилося сідати в машину і швидко заводити її, тому зручніше було це робити, поки пілот ще тільки відкрив двері.


Джерело tarantas.news
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти