Назвали 10 явних ознак того, що машину пора продавати

Приходить час, коли автомобіль пора міняти. Щоб переконатися в цьому, можна перевірити, чи підходять перераховані нижче ознаки, передає «Твоя МАШИНА» .

1. Ви починаєте нове життя

Якщо доходи збільшилися або змінилися умови експлуатації, стара машина вже не відповідає вимогам. Пора купувати новий автомобіль.

2. Ваша сім’я зростає

Сім’я стає більше, місця в салоні не вистачає. Кожній людини повинно бути комфортно, тому варто придбати відповідний варіант з просторим салоном і містким багажником.

3. Ви втомилися боротися з іржею

Якщо іржа не йде, термін служби автомобіля добігає кінця. Продовжувати використовувати стару машину може бути небезпечно, так як корозія руйнує компоненти автомобіля.

4. Пробіг досягає 100-120 тис. км

При такій відстані двигун і трансмісія вже виходять з ладу. Звичайно, можна купити нові компоненти, але краще трохи додати до цієї суми і купити хорошу машину.

5. Є певні переваги, які ви втрачаєте

Нові моделі оснащені сучасними технологіями, які помітно спрощують життя. За нові можливості можна переплатити, і поїздки стануть комфортніше і безпечніше.

6. Автомобіль більше не відповідає стандартам безпеки

Поліпшуються не тільки технології, які дають комфорт, але і системи безпеки. Старі моделі можуть не володіти навіть подушками безпеки, зате сучасні машини вже давно вирішили проблеми попередніх поколінь.

7. Ви вдаєтеся до допомоги дроту і клейкої стрічки

Як тільки прийшла необхідність латати пошкодження клейкою стрічкою, це сигнал, що пора задуматися про покупку нового авто. Підручні засоби не допоможуть полагодити машину, і вона буде продовжувати ламатися. Продати такий автомобіль пізніше буде складніше.

8. Водіння автомобіля схоже на епізод фільму жахів

Якщо поїздка приносить страх, а не радість, варто серйозно задуматися. Можливо, їздити на старій машині дійсно небезпечно і пора купити нову.

9. Це свого роду наркотик

Кожна пляма містить в собі історію, кожна подряпина рідна серцю. Однак покупець такі деталі не оцінить, і краще усунути всі пошкодження. Якщо на експлуатацію машини стало йти занадто багато коштів, варто купити новий автомобіль, який не буде щомісяця ламатися.

10. Ви заслужили нову машину

Не обов’язково, щоб стара машина виглядала погано. Якщо останні роки ви наполегливо працювали, то прийшов час похвалити себе.


Джерело novate.ru
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти