Назвали найнадійніші автомобілі в трирічному віці

Експерти американської компанії JD Power and Associates провели опитування 30 000 власників трирічних автомобілів на предмет проблем, виявлених за останній рік експлуатації особистого транспорту. На основі опитування був складений рейтинг, який показує середню кількість дефектів, що припадають на 100 автомобілів кожної марки.

Отже, найнадійнішими серед трирічних автомобілів виявилися моделі Lexus. З’ясувалося, що на кожні 100 автомобілів цієї японської марки припадає 81 проблема. На другому місці – марка Porsche, яка має 86 несправностей на 100 автомобілів. Замикає трійку лідерів корейська Kia, показник якої склав 97 несправностей на 100 машин. Крім того, до першої п’ятірки потрапили Toyota і Buick з показниками 98 і 100 відповідно.

У топ-10 також увійшли Cadillac з показником 100 дефектів, Hyundai (101), Genesis (102), Lincoln (106) і Acura (108).

Багато несправностей є в моделях Land Rover – 244 дефекти на 100 автомобілів. Крім того, в самому низу списку опинилися такі компанії, як Alfa Romeo і Jaguar з показниками 196 і 186 поломок відповідно.

Варто зазначити, що найбільше скарг автовласників доводиться на роботу мультимедійного комплексу і численних систем допомоги водієві. При цьому, рідше автолюбителі скаржилися на механічні поломки в трирічних машинах.Джерело mmr.net.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти