Дизель чи бензин: який двигун обрати

Перед покупкою автомобіля майбутній власник повинен визначити, який двигун для нього буде краще – бензиновий або дизельний, тому що кожен з них має свої переваги і недоліки.

Динаміка

Як відомо, дизельний двигун може забезпечити великий крутний момент, але його максимальна потужність буде нижчою за бензиновий варіант через наявність певних особливостей у дизельного мотора. Також при однаковому об’ємі двигунів дизельний екземпляр дозволяє витрачати на 20% менше палива.

Ремонтопридатність та основні вимоги

Що стосується надійності, то дизельні двигуни матимуть кращі показники, але якщо знадобляться ремонтні роботи, то їх можуть робити лише у спеціалізованих автосервісах, а ціни на комплектуючі будуть досить високими.

Варто зазначити, що в холодний період дизельний двигун потрібно заправляти лише зимовим паливом, інакше може знадобитися дорогий ремонт.

Вплив двигуна на комфорт

Дизельний мотор працює значно гучніше за бензиновий, але цей недолік може бути згладжений наявністю якісної шумоізоляції в автомобілі.

Не варто не відзначити і те, що вартість бензинових машин нижча через те, що ремонтні роботи та необхідні запчастини доступні за низькими цінами.

Рівень екологічності

Сучасні виробники авто доклали всіх зусиль, щоб показник шкідливих речовин був знижений, завдяки чому рівень екологічності дизеля серйозно зріс за останні 10 років.

Враховуючи отриману інформацію, можна виділити ряд переваг дизельного двигуна:

мінімальна витрата палива;
надійність;
наявність великого запасу ходу.

У той час як до плюсів бензинових автомобілів можна віднести:

мінімум вимог щодо якості палива;
високий показник потужності та швидкості;
доступність обслуговування.


Джерело sud.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти