Назвали 10 моделей авто, які найменше цікавлять викрадачів

Виробники не менше за водіїв стурбовані захистом автомобілів від злодіїв. Які моделі найменше схильні до викрадення, розповість «Твоя МАШИНА».

Вже з конвеєра сучасні автомобілі виходять оснащеними протиугінними системами. Причому виробники так старанно працюють над безпекою, що зловмисники не мають жодного шансу на крадіжку. Хоча на деякі моделі викрадачі не зазіхають не через неможливість зламати їх, а через надто помітний зовнішній вигляд машини.

Автомобілі, які найчастіше викрадають:

• Tesla Model S та X
• Land Rover Discovery (з 2019 року)
• Porsche 911
• Nissan Leaf
• Audi A4
• Mercedes-Benz G63 AMG

Окремо варто згадати такі раритети, як Bugatti Type 57, Ford Model T та Mercedes-Benz 540K. Такі машини просто не потрібні злодіям, адже з ними нема чого робити – ні поїздити, ні продати без зайвого шуму.

Також викрадачів мало приваблюють поліцейські машини. Тут все очевидно: кожен автомобіль оснащений прихованими транспондерами. Крім того, службова машина не залишиться непоміченою на дорогах.

Варто відзначити і безпілотник від Google – Waymo. У моделі немає керма та педалей, зате автомобіль оснащений універсальними камерами та датчиками, через які наблизитися до нього непомітно практично неможливо. Крім того, ця машина може сама ідентифікувати порушника та підняти тривогу. Щоб впоратися із захисними системами, буде потрібно дуже багато умінь і сил.


Джерело novate.ru
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти