Назвали 7 речей, які не можна залишати в автомобілі y мороз

Більшість водіїв просто не уявляють, яку загрозу можуть становити деякі звичайні речі в салоні автомобіля. Щоб розібратися з цим, пропонуємо ознайомитись зі списком із 7 речей, які обов’язково потрібно забирати із собою, після зимової поїздки в автомобілі.

Ліки

Усі види ліків від таблеток, до сиропів та ін’єкцій мають свій температурний діапазон для зберігання. Якщо сильні морози не зроблять ліки отрутою, то як мінімум можуть зробити їх марними.

Музичні інструменти

Тут йдеться про невеликі струнні музичні інструменти, у яких може елементарно потріскатися дерев’яний корпус від впливу сильних морозів.

Напої

Насамперед, варто забирати з авто газовані напої, інакше при розширенні вмісту від морозу пляшка з жерсті чи скла запросто може луснути.

Консервовані продукти

Із консервами історія дуже схожа на газовані напої. Вони можуть розширюватися на сильному морозі, що означає гіпотетичну можливість розриву банки.

Яйця

Майже ніхто з водіїв не залишає яйця у машині за високої температури за вікном. А ось замерзання може призвести до тріснувшої шкаралупи і великих витрат на хімчистку салону.

Гаджети

У телефонів і планшетів насамперед страждає саме акумулятор. Якщо на працездатність гаджета низькі температури можуть і не вплинути, то той самий телефон заряджати тепер доведеться в кілька разів частіше.

Аерозольні балончики

Аерозольна фарба, балончик з лаком для волосся, газовий балон та інші вироби, які перебувають під тиском, дуже погано переживають як високі, так і низькі температури, тому в якийсь момент балончик під тиском може просто розірвати.


Джерело auto.bigmir.net
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти