Як довго може працювати обігрів салону у сильний мороз

У США вирішили поставити експеримент із двома електромобілями Tesla-Model Y та Model X, який полягав у перевірці тривалості обігріву салону електрокара у сильний мороз.

На початку експерименту температура повітря була -9,5 градусів за Цельсієм, а потім впала до -11 градусів за дві години. Для експерименту система кондиціювання обох електромобілів була встановлена ​​на підтримання температури 21 градус тепла.

Після 12 години на морозі, акумулятор кросовера Model Y розрядився з 91% до 58%, використовуючи 26,5 кВт-год енергії для обігріву салону. Акумулятор Model X за той же час розрядився з 90 до 47% і споживав 43 кВт-год. Передбачається, що повного заряду акумулятора Model Y має вистачити на 36 годин обігріву салону за таких температур, а Model X – на 28.

Далі автор продовжив експеримент ще на шість годин, знизивши температуру в салонах обох машин до 16 градусів за Цельсієм. Після цього Model Y розрядився з 58% до 48% з використанням 8 кВт-год енергії, що в перерахунку дає до 60 годин обігріву при морозі.


Джерело auto.24tv.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти