Водіям розповіли чому двигуни кросоверів швидше зношуються

Найчастіше виробники автомобілів встановлюють однакові двигуни на кросовери та легкові автомобілі свого бренду. Але ресурс цих силових агрегатів при однаковій експлуатації різний. Чому? Давайте розбиратися.

Отже, паркетник важить приблизно на 20-25% більше ніж пропорційний легковий автомобіль, а додаткова вага значно впливає на ресурс силових агрегатів.

Двигуну в кросовері доводиться обертати більше деталей трансмісії, у той час як у легковому автомобілі між двигуном та колесами знаходяться лише коробка та приводи передніх коліс.

Також у кросоверів гірша аеродинаміка, тому двигуну для досягнення тієї ж швидкості доводиться витрачати більше потужності. В результаті прискорюється знос силового агрегату.

На паркетниках частіше їздять бездоріжжям, заїжджають у бруд і глибокий сніг. Через це двигун отримує посилене навантаження на невеликій швидкості, що, безсумнівно, позначиться на його ресурсі.

Крім того, на кросовери часто встановлюють захист двигуна. В результаті через постійну експлуатацію з перевищенням робочої температури знижується ресурс мотора.Джерело mmr.net.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти