Гріємось у машині, не заводячи двигун: який обігрівач краще вибрати

Сьогодні, щоб грітися в машині і не витрачати дороге пальне, можна купити в салон додатковий обігрівач. Але який з них вибрати? Про це і йтиметься далі.

Портативний дизельний обігрівач

Це як переносна пічка, яка працює за допомогою дизпалива (споживає 220 г на годину). Ціна такого обігрівача становить приблизно 300 доларів. З недоліків варто відзначити те, що пристрій досить габаритний, а для монтажу потрібно облаштувати два отвори в кузові – для вихлопу та забору свіжого повітря.

Передпусковий підігрівач

Найоптимальніший, але й найдорожчий (від 400 до 1000 доларів) варіант обігрівача. Це спеціальний пристрій, що готує двигун внутрішнього згоряння автомобіля до запуску, нагріваючи його до прийнятних температур.

Газовий обігрівач-1

Дуже зручний та найбільш безпечний обігрівач, оскільки вогонь пальника закритий практично з усіх боків. Його ціна становить близько 34 доларів, а балончик із газом – 1-1,5 доларів.

Газовий обігрівач-2

Це аналог вищезгаданого обігрівача, але цей трохи більший і має більшу потужність. Побутовий інфрачервоний обігрівач занадто великий для легкових машин та позашляховиків, але для мінівена цілком підійде. Його ціна становить 130-140 доларів.


Джерело realist.online
Не пропустіть
1111111111111

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти