Водіям розповіли, як захистити кузов свого автомобіля

Автомобільні експерти розповіли, як захистити лакофарбове покриття автомобіля та не витратити на це всі гроші.

Найдешевший варіант захистити кузов свого автомобіля – під час миття чи полірування наносити твердий віск. Коштує ця процедура не дуже дорого, але автомобіль матиме хоч якийсь захист.

Більш надійний спосіб, який не витягне з вас багато грошей – рідке скло. Ця хімія створює спеціальний захисний шар на кузові, який відштовхує воду та створює дуже цікавий блиск. Наноситься воно просто, треба розтерти рідину по всьому автомобілю та намагатися три дні уникати води, щоб скло встигло затвердіти.

Ну і вершина хімічної промисловості із захисту кузова – це керамічне покриття. Коштує багато, але свої гроші відпрацьовує. Технологія пропонує нанесення на кузов зерен оксиду титану, діоксиду кремнію та інших неорганічних сполук, що є основою кераміки. Саме цей доволі таки серйозний шар кераміки і захищає кузов від подряпин, а колір фарби – від вигоряння. Також вона надає дуже гарний блиск та гідрофобний ефект.

Більш радикальним захистом буде вінілова плівка. Дуже часто її використовують, як альтернативу фарбування кузова, адже обклеїти авто коштує значно дешевше. Та в цьому разі вона може послугувати, як непоганий захист від подряпин та навіть деяких ударів. Плівка доволі товста, тож може прийняти на себе механічні пошкодження, повідомляє ТСН.

Та якщо ви не хочете, щоб зовнішній вигляд вашого авто змінювався, тоді для вас існує прозора поліуретанова плівка. Це найдорожчий вид захисту автомобіля, але він найнадійніший і не псує автомобіль. І для тих, хто не жалкує грошей на авто, існує “комбо” – поліуретанова плівка, вкрита керамікою. Такий тандем точно допоможе вам максимально зберегти кузов машини.Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти