Експерт пояснив, як швидко та безпечно почистити лобове скло автомобіля взимку

Хороший огляд для водія важливий у будь-яку пору року, проте при настанні холодів найчастіше виникає проблема з погіршенням видимості через зледеніння лобового скла та вікон. Автомобільний експерт Роджер Гріггс пояснив, як у цей період року можна швидко та ефективно очищати скляні поверхні авто.

У першу чергу Гріггс застеріг автомобілістів від використання окропу, оскільки різкий перепад температур може призвести до утворення тріщин на лобовому склі. Особливо це небезпечно, коли на поверхні вже є скол чи тріщина. Також експерт порекомендував не кидати машину з увімкненим двигуном під час прогріву салону без нагляду.

За словами Гріггса, використовувати кредитну картку як скребок — також не найкраща ідея, оскільки можна пошкодити і пластиковий інструмент, і скло. Він зазначив, що в магазинах є у великому асортименті спеціальні скребки, які не шкодять поверхням.

Також експерт запропонував власникам авто, у яких немає гаража, паркувати машини якомога ближче до будинку, оскільки тепло, що виходить від нього, дозволить уникнути утворення криги на склі. Крім того, він порекомендував ставити авто передом на схід, щоб лобове скло отримувало якнайбільше сонячного світла.

Джерело Express
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти