Механік попередив водіїв про маловідому осінню загрозу автомобілю: ремонт вас розорить

З настанням осені, багато хто з водіїв стикаються з загрозою, про яку могли б і не задуматися – шкода опалого листя для вашого автомобіля. Один автомеханік поділився важливою порадою, яка може допомогти вам уникнути дорогих ремонтів.

Автор контенту TikTok, досвідчений автомеханік з нікнеймом @Checkenginechuckllc, який присвятив свій аккаунт обговоренню корисних порад з технічного обслуговування автомобілів, висловився про те, як опале листя може стати причиною серйозних проблем з вашим авто.

Він пояснив, що більшість несправностей, які він бачить при проведенні ремонту, пов’язана з небажаним проникненням води в автомобіль. Дивно, але в цій справі листя відіграє ключову роль і стає причиною приблизно 90% випадків поломок.

Суть проблеми полягає в тому, що сухе листя розкладається, перетворюючись на рослинні залишки, які засмічують стоки та дренажні отвори автомобіля. В результаті вода може потрапити в небажані місця, що може спричинити серйозні пошкодження.

Але як дізнатися, чи страждає ваш автомобіль та його стоки від цієї проблеми? Механік запропонував простий та ефективний тест. Візьміть пляшку з водою та вилийте її прямо туди, де потенційно може збиратися дощ. Потім перевірте, чи стікає вода вниз через стоки за крилом.

Якщо ви не бачите течі, це хороша новина, і вода йде туди, куди й повинна. Але якщо рідина не стікає або йде туди, де не має бути, це може призвести до довгострокових наслідків та ремонту. Це особливо небезпечно, тому що волога може потрапити на підніжки, де знаходяться дорогі електронні модулі автомобіля, та пошкодити їх.

Механік наголосив, що перевірка зливних отворів є критично важливою. У разі відсутності видимої течі він рекомендує звернутися до професіонала, щоб прочистити стоки на даху автомобіля. Важливо відзначити, що ця процедура зазвичай не займає багато часу, і багато механіків навіть не беруть плату за її виконання, якщо немає необхідності в серйозному ремонті.

Також, з метою додаткової безпеки, водіям рекомендується перевірити інше місце, де листя може накопичуватися – поглиблення, де нижня частина вітрового скла стикається з капотом.

Перевірка цієї області є обов’язковою, оскільки в ній також є дренажні отвори, які видаляють воду, що накопичується в нижній частині лобового скла. Тому обов’язково регулярно очищайте і її теж.

Джерело Express
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти