Топ-5 найекономічніших кросоверів із пробігом

Кросовери часто асоціюються з вищою витратою палива, ніж у звичайних автомобілів, через їх збільшені розміри та вагу. Однак при правильному виборі моделі та двигуна можна знайти економічні варіанти. Важливо також пам’ятати, що витрата палива може суттєво варіювати в залежності від стилю водіння, умов експлуатації та обслуговування автомобіля. Ось топ-5 найекономічніших уживаних кросоверів на думку експертів:

Volkswagen Tiguan I: Цей німецький кросовер має репутацію надійного та економічного автомобіля. Витрата палива залежить від обраної комплектації та двигуна, але в цілому, Tiguan I пропонує хорошу економічність.

Renault Duster: Renault Duster став популярним варіантом у бюджетному сегменті кросоверів. Його економічні мотори та доступна ціна роблять його привабливим вибором для тих, хто шукає більш економічний кросовер.

Seat Ateca: Seat Ateca пропонує різноманітні двигуни, включаючи економічні варіанти. Він забезпечує комбінацію стилю та гарної економічності.

Kia Sportage III: Kia Sportage III має репутацію надійного кросовера з розумною витратою палива. Це привабливий вибір у бюджетній категорії.

Peugeot 3008: Peugeot 3008 пропонує стильний дизайн та економічні двигуни. Це кросовер з гарною комбінацією ефективності та стилю.

При виборі кросовера, крім економії палива, важливо враховувати обслуговування, стан автомобіля, історію його експлуатації та можливі майбутні витрати на ремонт. Рекомендується провести ретельний огляд та перевірку автомобіля перед покупкою, а також врахувати фактори, такі як пробіг, історія аварій та технічний стан, щоб зробити поінформований вибір.

Джерело РБК-Україна
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти