Водіям назвали одну кнопку в автомобілі, яка вбереже їх від аварії та штрафу

Експерт у галузі безпеки представив простий засіб, який доступний на багатьох сучасних автомобілях і може допомогти водіям уникнути аварій та штрафів.

Це надійний засіб безпеки – система попередження про виїзд зі смуги руху. Вона є важливим інструментом у сучасних автомобілях, запобігаючи ненавмисним маневрам і рятуючи від потенційних аварій.

Система працює з використанням камери, спрямованої вперед, та датчиків, встановлених поряд із дзеркалами. Вони відстежують положення автомобіля та попереджають водія при необхідності.

Ешлі Джонсон, менеджер з продажу у Parkland Motors, розповіла: “Ця функція може бути вашим порятунком, особливо якщо ви втомилися під час тривалих поїздок. Попередження про виїзд зі смуги руху допомагає уникнути аварій, спричинених ненавмисним переходом на сусідню смугу або з’їздом з дороги.”

Вона також наголосила, що в умовах слабкої видимості, особливо в погану погоду, ця функція стає особливо цінною, застерігаючи водіїв про можливий виїзд за межі своєї смуги.

Порушення правил руху, у тому числі перетин суцільної смуги або виїзд на зустрічну смугу може загрожувати водіям штрафом у кілька сотень гривень. Однак завдяки цій інноваційній кнопці на сучасних автомобілях автомобілісти отримують важливий інструмент попередження, що допомагає уникнути небезпечних ситуацій та штрафів.

Джерело Express
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти