7 фраз, які водієві категорично не можна говорити патрульному під час зупинки

Взаємодія із патрульними – невід’ємна частина дорожнього руху. Проте існують певні фрази, які водіям слід уникати у спілкуванні із представниками поліції. Недотримання тактовності може призвести до серйозних наслідків. У цій статті “Твоя машина” пропонує розглянути 7 поширених фраз, які водієві категорично не можна говорити патрульному.

“Ви знаєте, хто я такий?”
Гордість та спроба використати своє становище чи соціальний статус можуть створити додаткові проблеми. Патрульні стежать за дотриманням правил забезпечення безпеки на дорозі, і їх не цікавить, хто ви в повсякденному житті.

«Давайте домовимося»
Ця фраза може бути сприйнята як спроба запропонувати хабар чи ухилитися від покарання. Взаємодія з патрульним має бути прозорою та дотримуватися закону.

«Шукайте, все одно не знайдете»
Вираз впевненості у тому, що порушення не буде виявлено, може викликати невдоволення патрульного та створити негативне враження.

«Я випив(-ла) зовсім трохи»
Ця фраза може бути сприйнята як визнання порушення правил і може спричинити більш серйозні наслідки, аж до позбавлення прав.

«Я плачу вам зарплату …»
Подібні загрози можуть бути розцінені як спроба тиску на патрульного, що призведе до посилення покарання.

«Я не знав, що так робити не можна»
Незнання законів не звільняє від відповідальності. Ця фраза несе мало вагомості та не є виправданням.

«Я готовий(-ла) відразу все підписати»
Ви можете кудись поспішати, не бажаючи витрачати час на бюрократичні формальності. Однак підписання будь-яких документів без розуміння їхнього змісту може мати негативні наслідки. Краще ознайомтеся з матеріалами перед тим, як ставити під ними підпис.

При спілкуванні з поліцією варто утримуватись від специфічних жартів, особливо що стосується порушень закону та роботи правоохоронців. Також категорично не рекомендується ображати та загрожувати поліцейським. У ході конфлікту це може бути розцінено та кваліфіковано відповідним чином як дрібне хуліганство (адміністративна відповідальність), так і загроза застосування насильства щодо правоохоронця у зв’язку з виконанням ним службових обов’язків (кримінальна відповідальність)

Замість використання подібних фраз, краще дотримуйтесь спокою, будьте шанобливими та співпрацюйте з патрульними. Це створить сприятливішу ситуацію та зменшить ймовірність негативних наслідків на дорозі. Пам’ятайте, що гарна взаємодія з правоохоронними органами – запорука безпеки та поваги на дорозі.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти