Що категорично не можна робити водіям під час дощу чи снігу

Водіння в погану погоду, чи то дощ, чи сніг, вимагає від водіїв особливої уваги та обережності. Дотримання певних правил та відмова від деяких звичок можуть суттєво підвищити безпеку на дорозі. У цій статті “Твоя Машина” пропунує розглянути, що категорично не можна робити водіям під час дощу чи снігу.

1. Уникайте різких маневрів:
Важливо уникати різких маневрів, таких як різке прискорення, гальмування або різка зміна смуги руху. Ці дії можуть призвести до втрати зчеплення з дорогою та спричинити аварію.

2. Не ігноруйте дистанцію:
Підтримуйте безпечну відстань між вашим автомобілем та тим, що рухається попереду. У складних погодних умовах збільшення дистанції дозволяє вам мати більше часу на реакцію та запобігає зіткненням.

3. Не забувайте вмикати фари:
Увімкніть фари під час дощу або снігу, навіть вдень. Це покращує видимість та допомагає іншим водіям помітити ваш автомобіль.

4. Не забувайте про оновлення шин:
Недостатній протектор шин може значно зменшити зчеплення з дорогою у дощову чи снігову погоду. Регулярно перевіряйте стан шин та заміняйте їх за потреби.

5. Уникайте використання круїз-контролю:
Використання круїз-контролю в умовах непередбачуваної погоди не рекомендується. Це може ускладнити швидку реакцію зміни на дорозі.

6. Не ігноруйте замерзлі поверхні:
Стережіться замерзлих ділянок дороги. Зауважте їх заздалегідь і зменште швидкість, щоб уникнути втрати зчеплення.

7. Не поспішайте в умовах обмеженої видимості:
При снігопаді чи сильному дощі видимість може бути обмежена. Не поспішайте, стежте за дорожніми знаками та використовуйте покажчики повороту.

8. Не варто забувати про чистоту скла:
Чисте скло — запорука гарної видимості. Переконайтеся, що скло вашого автомобіля чисте, щоб уникнути відблисків і забезпечити ясний огляд.

Дотримання цих правил може значно зменшити ризики та забезпечити безпечне водіння за поганої погоди. Пам’ятайте, що безпека на дорозі залежить від вашої уваги, терпіння та готовності адаптуватися до умов, що змінюються.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти