Водіям дали поради, як не забуксувати у снігу взимку

В умовах зимової ожеледиці та снігопадів водії часто стикаються з проблемами прослизання коліс, що створює незручності та небезпеку на дорогах. Ось шість універсальних порад для водіїв будь-якого типу автомобіля, які можуть допомогти впоратися зі складними ситуаціями на засніжених дорогах:

Напруга на початку:
При запуску рекомендується створити натяг, зменшивши оберти двигуна та використавши зимовий режим для автоматичної коробки передач.

Уникайте безглуздого пробуксовування:
При пробуксуванні уникайте безглуздого кручення коліс. Визначте колесо, що пробуксує, і покращіть зчеплення, підклавши під нього предмети, такі як палиці, дошки або килимки.

Маятниковий метод:
У разі труднощів використовуйте метод маятника, створюючи рух, що розгойдує, перемикаючи передачі.

Гальмування двигуном:
На слизьких дорогах використовуйте гальмування двигуном, увімкнувши знижену передачу, щоб уникнути покладення лише на гальма.

Їзда з увімкненою передачею:
Тримайте передачу увімкненої під час руху, щоб зберегти контроль, уникаючи неконтрольованого накату з вимкненою передачею.

Практика та знайомство:
Регулярна практика цих прийомів на безпечних ділянках доріг допоможе водіям освоїти стратегії протистояння пробуксовці та підвищити загальну безпеку зимового водіння.

Ці поради покликані озброїти водіїв ефективними методами для подолання проблем ковзання коліс та сприяти безпеці на зимових дорогах.

Джерело Hyser
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти