Як зупинити розростання тріщини на лобовому склі: простий лайфхак водіям

Пошкодження лобового скла в автомобілі може стати серйозною проблемою, особливо, якщо тріщини починають швидко розростатися. Замість того, щоб зволікати з вирішенням проблеми, водіям може стати в нагоді корисний лайфхак для тимчасової фіксації.

Часто тріщина виникає через камінчиків або інших об’єктів, що влетіли в скло, а також під впливом різких перепадів температури. Ігнорування цієї проблеми може призвести до погіршення огляду та повного руйнування скла. Однак, якщо неможливо одразу замінити лобове скло, є хитрість, яка може допомогти уповільнити або зупинити зростання тріщини.

Кроки для зупинки розростання тріщини:

Використовуйте Суперклей:
Капніть суперклей безпосередньо в поглиблення тріщини і дайте йому висохнути. Після висихання залишки клею можна видалити за допомогою леза.

Застосуйте прозорий лак для нігтів:
Як альтернативу суперклею можна використовувати прозорий лак для нігтів. Нанесіть лак на поверхню тріщини і дайте йому висохнути.

Ці методи не є остаточним рішенням, але можуть тимчасово запобігти подальшому розростанню тріщини та зберегти скло в придатному стані до заміни. Важливо пам’ятати, що ці заходи слід розглядати як тимчасові, а чи не постійні рішення.

Джерело Апостроф
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти