Чому бензин А92 краще підходить для зимової їзди, ніж А95: водіям на замітку

Взимку багато водіїв запитують, який бензин краще використовувати для свого автомобіля. У більшості випадків рекомендується використовувати бензин з нижчим октановим числом, таким як А92, замість більш високооктанових варіантів, наприклад, А95. Але чому це так? Пояснює “Твоя МАШИНА“.

Менша схильність до замерзання: Бензин з нижчим октановим числом має нижчу температуру застигання, що робить його менш схильним до утворення парафіну в паливних системах автомобіля в холодну погоду. Це може запобігти можливим проблемам із замерзанням паливних ліній та фільтрів, що може призвести до зупинки двигуна.

Краща стартова здатність: Бензин з нижчим октановим числом зазвичай має більш високу летючість, що сприяє легкому запуску двигуна в холодну погоду. Це особливо важливо за низьких температур, коли може виникнути проблема із запуском двигуна через погане запалювання.

Економія грошей: Бензин із нижчим октановим числом зазвичай дешевше, ніж бензин із вищим октановим числом, таким як А95. Використання А92 замість А95 може допомогти заощадити деякі гроші під час заправки автомобіля.

Однак не всім автомобілям рекомендується використовувати бензин із нижчим октановим числом. Деякі сучасні автомобілі з висококомпресійними двигунами можуть вимагати бензин із вищим октановим числом для оптимальної роботи. Тому перед використанням бензину А92 у зимовий час рекомендується проконсультуватися з посібником з експлуатації вашого автомобіля або звернутися до фахівців.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти