Де найбезглуздіші правила дорожнього руху?

У яких країни можна їхати голяка за кермом та пити пиво? Де закон карає за автомобілі чорного кольору чи за лайку за кермом?

Везеш мавпу на задньому сидінні? Штраф! Твоя автівка не білого кольору? Штраф! Назвав сусіда по затору ідіотом? І це теж штраф! Все це правила дорожнього руху, адже у кожній країні вони свої.

З початку 2018 року в Туркменістані заборонили водити чорні автомобілі. Поліцейські забирають їх на штрафмайданчик і повертають тільки під розписку, що власник перефарбує автомобіль. Більше того, вже кілька років ввозити до країни можна винятково білі автівки.

Якщо ваш номерний знак закінчується на один чи два, навіть не думайте виїхати на філіппінську дорогу у понеділок. За це можуть навіть позбавити водійського посвідчення. Жодної містики, такими незвичними методами тут борються із заторами.

У Таїланді цю ж проблему вирішують інакше. На більшості доріг у певний час напрямок руху змінюється на протилежний. Тому недосвідчені водії без необхідності за кермо на сідають.

Кермувати і пити пиво одночасно можна у Коста-Риці. А от у Німеччині можуть відмовити у страхових виплатах якщо під час аварії водій був босим. Причому їздити за кермом голяка не вважається порушенням. Різні штрафи передбачені тут й за лайку за кермом.

Але беззаперечним рекордсменом за кількістю дивних правил є США. В Каліфорнії закон карає тих, хто миє авто старою білизною. У Міннесоті, якщо ви перевозите мавпу, вона має сидіти на передньому пасажирському сидінні. У Кентуккі жінкам заборонено водити машину у купальнику. А от у штаті Вашингтон кожен водій, що планує вчинити злочин, має повідомити про це поліцію. Невиконання цієї умови у суді вважається обтяжувальною обставиною.

Джерело: 2+2


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти