Названо найкращі дні для купівлі автомобіля у 2024 році

Купівля нового автомобіля може бути захоплюючою подією, але вибір часу для цієї угоди може істотно вплинути на ваш бюджет. Спостереження і дослідження показують, що існує оптимальний час для купівлі автомобіля, коли ви можете заощадити гроші і отримати кращу пропозицію. Давайте розглянемо, коли і яким чином це робити у 2024 році.

Найкраща пора року для купівлі автомобіля:
Кінець грудня є абсолютно найкращим часом для придбання автомобіля. У цей час завершуються річні, місячні та тижневі квоти продажів дилерських центрів, що означає, що дилери прагнуть завершити продажі з максимальним успіхом. Саме в цей час можна очікувати найбільш вигідних пропозицій та стимулів для покупців.

Найкращий час у місяці для купівлі автомобіля:
Кінець місяця також вважається сприятливим часом для купівлі автомобіля. Це пов’язано з тим, що дилерські центри працюють зі щомісячними квотами продажів, і продавці намагаються досягти своїх цілей до кінця місяця. В результаті вони можуть бути більш схильні до угод і пропозицій для завершення продажів в кінці місяця.

Найкращий час в день для покупки автомобіля:
Понеділок – це найкращий день тижня для купівлі автомобіля. На початку тижня дилерські центри можуть бути менш завантажені, а продавці більш відкриті для угод. Тому понеділок може запропонувати вам найкращі пропозиції та умови.

Також варто звернути увагу на кінець робочого дня. У цей час продавці можуть бути більш мотивовані укласти угоду, щоб завершити робочий день успішно.

Найкращі свята для купівлі автомобіля:
Чорна п’ятниця, відома своїми знижками та акціями, може запропонувати вам вигідні пропозиції від дилерів. Також варто звернути увагу на передноворічні розпродажі, коли дилери можуть пропонувати додаткові знижки для завершення річних квот продажів.

Час, коли краще відмовитися від покупки:
Уникайте початку місяця та суботнього дня. На початку місяця продавці можуть не так активно прагнути досягти своїх цілей продажів, а в суботу дилерські центри можуть бути найбільш завантажені, що може зробити процес купівлі менш зручним.

Також майте на увазі, що купівля в самий пік популярності нової моделі може призвести до більш високих цін через великий попит. Розумно почекати кілька тижнів або місяців після випуску нової моделі, щоб знизити ціну.

Інші фактори, які слід враховувати:
Перевірте наявність місцевих знижок і спеціальних пропозицій у вашому регіоні. Деякі дилерські центри можуть пропонувати додаткові стимули для покупки, які можуть значно заощадити ваші гроші.

Дослідіть попередній модельний рік. Моделі минулого року часто продаються зі знижкою, оскільки дилерські центри прагнуть позбутися попередніх запасів перед випуском нових моделей. Відмінності між торішньою та поточною моделями можуть бути мінімальними, але це може призвести до суттєвої економії.

Джерело Autoblog
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти