Назвали 4 погані ознаки того, що машини час позбуватися

У кожної машини є свій ресурс. Він може бути більшим або меншим, але в кінцевому підсумку практично будь-який автомобіль виходить з ладу. У зв’язку з цим автовласникам потрібно правильно розуміти, коли від машини настав час позбуватися і шукати заміну. Експерти вказали на 4 погані ознаки, які віщують подібний процес.

1. Збільшена витрата мастила і палива
“Масложор” ніколи не може бути ознакою чогось хорошого. У машинах з великим пробігом це явище поступово стає нормою через зношування компонентів двигуна і витоки мастила. Це може означати, що машину краще продати, ніж морочитися з дорогим і складним ремонтом.

2. Машина почала “сипатися”
Регулярні несправності, звуки тріску, скрипу або всілякі вібрації говорять вам про те, що машина починає “сипатися”. Щоб не чекати, поки вона остаточно “встане”, краще подбати про заміну.

3. Поява іржі
Корозія кузова і днища може стати вироком автомобілю. Боротися з цим явищем потрібно вчасно, інакше іржа з’їсть машину, а з нею і ваші заощадження.

4. Втрата динаміки та продуктивності
Якщо починаєте відчувати, що стара машина вже погано “тягне”, це може бути ознакою того, що є серйозні проблеми з двигуном, трансмісією та іншими важливими компонентами.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти