Ціна злетить до кількох тисяч: як правильно мити машину перед продажем

Правильна деталізація автомобіля не тільки надає йому привабливого зовнішнього вигляду, а й збільшує його вартість. Однак, щоб уникнути зайвих витрат і помилок, необхідно правильно підходити до цього процесу. Експерти видання SlashGear представили п’ять порад і хитрощів, які допоможуть вам значно поліпшити вигляд вашого автомобіля, підвищивши його продажну вартість до кількох тисяч.

1. Знежирте і промийте двигун
Почніть деталізацію автомобіля з його внутрішніх частин, особливо з двигуна. Для цього вам знадобиться знежирювач двигуна і трохи терпіння. Не забудьте дати двигуну охолонути перед початком процесу. Після промивання двигуна і видалення бруду з його поверхні, переконайтеся в тому, що він повністю висох. Цей крок допоможе вам не тільки зробити ваш автомобіль більш привабливим, а й продовжити термін його служби.

2. Пропилососьте і протріть салон
Чистота салону також відіграє важливу роль у загальному враженні від вашого автомобіля. Почніть з пропилососування килимків і обробки салону спеціальними засобами. Приділіть увагу видаленню плям із сидінь і приладової панелі, використовуючи домашні засоби, такі як розчин оцту і гарячої води. Цей крок зробить ваш салон свіжим і приємним на дотик.

3. Вимийте автомобіль і очистіть скло та фари.
Після очищення салону перейдіть до зовнішньої частини автомобіля. Очистіть його від пилу та бруду, використовуючи шланг із розпилювачем та автомобільне мило. Зверніть увагу на фари, які часто засмічуються і можуть потребувати додаткового чищення. Тут допоможуть прості засоби, такі як оцет і харчова сода, які зроблять ваші фари яскравішими і прозорішими.

4. Очистіть колеса і покришки
Колеса і покришки вашого автомобіля часто збирають найбільшу кількість бруду. Перед тим як почати чистку, переконайтеся, що у вас є відповідні засоби для різних типів дисків. Гарне чищення коліс і покришок зробить ваш автомобіль ще більш привабливим і забезпечить безпеку на дорозі.

5. Використовуйте аерозольний герметик для захисту
Завершіть процес деталізації, нанісши на автомобіль аерозольний герметик. Це не тільки захистить кузов від негоди, а й додасть йому глянцевого блиску. Рівномірно розпорошіть герметик по всій поверхні автомобіля і дайте йому висохнути. Цей простий крок допоможе зберегти красу вашого автомобіля на довгі роки.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти