Водіям розкрили секундний лайфхак, який рятує від аварії та штрафу

Водії в Україні, згідно з ПДР, повинні не тільки правильно поводитися на дорозі, а й підтримувати свої автомобілі в технічно справному стані. Серед іншого забороняється експлуатувати машини зі стертим протектором шин.

За це передбачено штраф 340 гривень, а в разі повторного порушення – позбавлення прав до півроку. До того ж їзда на “лисій” гумі може призвести до аварій. На щастя, запобігти подібному можна за допомогою простого лайфхаку, для якої потрібна монетка та кілька секунд часу.

Ось як це працює: візьміть 50-копійчану монету і вставте її між канавками протектора шини. Якщо в перевернутому положенні на монеті ви не бачите вигравіруваного напису з роком випуску, значить, глибина протектора вашої шини перебуває на необхідному рівні – 1,6 мм і більше. Це говорить про те, що ваш автомобіль готовий до безпечної їзди.

Однак, якщо ви все ще можете прочитати напис на монеті, то вашій шині потрібна заміна, оскільки вона має недостатню і неприпустиму глибину протектора. Не варто зволікати з цим, оскільки недотримання цього правила може призвести не тільки до штрафу, а й до небезпечних ситуацій на дорозі.

Джерело The Sun
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти