Видалення подряпин на автомобілі своїми руками: незвичайний лайфхак

Подряпини на кузові автомобіля – неприємність, з якою стикаються багато автовласників. Зазвичай для їх видалення потрібне відвідування автомайстерні, але іноді можна впоратися своїми силами, використовуючи незвичайні методи. Один із таких лайфхаків запропонував користувач @yonolotiraria в TikTok.

Якщо у вас немає під рукою спеціальних засобів для видалення подряпин, таких як коригувальний олівець, ви можете скористатися підручними засобами. Для цього знадобляться всього два предмети: лак для волосся і тканина.

Покрокова інструкція

1. Очистіть поверхню: Перед початком роботи ретельно очистіть пошкоджену ділянку кузова від бруду і пилу. Це допоможе лаку для волосся краще проникнути в подряпину і поліпшити адгезію.

2. Нанесіть лак для волосся: Рясно розпиліть лак для волосся на уражену ділянку. Переконайтеся, що ви покриваєте не тільки саму подряпину, а й невелику ділянку навколо неї. Це дасть змогу створити рівномірне покриття.

3. Протріть тканиною: Відразу після нанесення лаку акуратно протріть подряпину чистою тканиною. Робіть це м’якими круговими рухами, щоб розподілити лак рівномірно і заповнити подряпину.

4. Повторіть за необхідності: Якщо подряпину все ще видно, повторіть процес. Кілька шарів лаку можуть допомогти повністю приховати дрібні пошкодження.

Обмеження методу

Важливо розуміти, що цей метод ефективний тільки для неглибоких подряпин, які не проникли до третього шару фарби. Він підходить для поверхневих пошкоджень, які зачіпають лише верхній шар лакофарбового покриття.

Якщо подряпина глибша, проникла до ґрунтовки або металу, цей спосіб не допоможе. У таких випадках потрібна допомога фахівців і використання професійних засобів для ремонту кузова.

Для більш стійкого результату можна додатково скористатися такими порадами:

– Використання поліроля: Після застосування лаку для волосся і видалення подряпини, можна нанести поліроль для автомобілів. Це допоможе захистити оброблену ділянку і повернути блиск кузову.

– Регулярне обслуговування: Слідкуйте за станом кузова і регулярно проводьте його полірування. Це допоможе запобігти появі нових подряпин і зберегти зовнішній вигляд автомобіля.

Джерело Telegraf
Не пропустіть