Найулюбленіші дизельні авто українців: названо ТОП популярних моделей

Стало відомо, які дизельні автомобілі воліють купувати українці як на первинному, так і на вторинному ринку. За квітень автопарк машин України в цьому сегменті поповнили 6,2 тисячі авто, що на 10% менше, ніж минулого року, пише Укравтопром.

Повідомляється, що із зазначеної кількості 1,4 тисячі нових автомобілів (+10%) і 4,8 тисячі було ввезено з-за кордону у вживаному вигляді (-14%). Загалом на ринку легкового транспорту частка дизельних авто становила 24% від загального обсягу продажів.

Серед нових автомобілів лідирує Renault Duster. Цю модель у квітні купили 372 рази. Друге місце посідає BMW X3 зі 128 продажами, третє – Toyota Land Cruiser Prado (125 од.). У ТОП-5 також увійшли Volkswagen Touareg (111 од.), і BMW X4 (71 од.).

А ось в імпорті старих дизельних авто лідерами виявилися зовсім інші моделі. На першій сходинці за популярністю Renault Megane (485 од.). Друге і третє місця відповідно посіли Skoda Octavia (343 од.) і Volkswagen Passat (324 од.). Замикають ТОП-5 популярних дизельних машин з пробігом Nissan Qashqai (297 од.) і Volkswagen Golf (169 од.).

Джерело УкрАвтоПром
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти