Водіям розкрили просту функцію, яка рятує від дорого ремонту після відвідування АЗС

Автомобільна промисловість розвивається настільки швидко і стрімко, що водії часто просто не встигають слідкувати за новими “фішками” у своїх машинах. Зокрема TikTok-блогер @LearnCar звернув увагу автомобілістів на просту, але важливу функцію, яка для багатьох залишається незвіданою. Вона може врятувати вас від дорогого ремонту після регулярного відвідування АЗС.

Мова про спеціальний тримач для кришки паливного бака. Про нього не знають навіть багато співробітників АЗС, які просто притискають пластиковий елемент до кузова авто. У довгостроковій перспективі така поведінка може призвести до руйнування лакофарбового покриття і розвитку корозії. Усунення дрібних подряпин може обійтися в тисячі гривень, а фарбування кузова може коштувати ще дорожче.

Якщо ж прикріпити кришку до спеціального тримача, то пошкоджень просто не буде. Таким чином ви вбережете себе від дорогого ремонту. Після перегляду вірусного ролика багато автомобілістів у коментарях зізналися, що навіть не здогадувалися про такий “лайфхак”.

Джерело Express
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти