Нарветеся на проблеми: що водієві не можна робити після зупинки поліцією

Зустріч із поліцією може здатися багатьом водіям неприємною через ризик отримати штраф або інші неприємності. У зв’язку з цим важливо знати, як правильно поводитися після в подібній ситуації. Експерти порталу Znaj.ua виділили низку типових помилок автомобілістів, які здатні погіршити їхнє становище під час спілкування з патрульними.

Ігнорування сигналів зупинки
Поліція майже напевно притягне вас до відповідальності за таку поведінку. Причому навіть якщо ви скажете, що не помітили сигналів зупинки. Доводити це доведеться вже в суді.

Вихід з машини без дозволу
Поліцейські можуть розцінювати подібну поведінку як потенційну загрозу безпеці, що, як мінімум, спровокує додаткову напруженість у спілкуванні.

Відмова надати документи
Крім того, що це може призвести до конфлікту з поліцейським, відмова пред’явити документи, які мати при собі від водія вимагає закон, може призвести до штрафу. Насамперед йдеться про водійське посвідчення, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та страховий поліс ОСЦПВ.

Агресивна поведінка
Цього робити експерти точно не рекомендують. Навряд чи це принесе якусь користь під час спілкування з поліцейським. А ось доставить проблеми майже напевно.

Залишення місця зупинки без дозволу
Це ще одне порушення, відповідальність за яке прямо прописана в законі. Можете не сумніватися, що поліцейські спробують покарати вас за самовільне залишення місця зупинки.

Джерело Znaj.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти