Водіям розповіли, як пережити спеку в автомобілі

Спекотна погода може створити масу незручностей і навіть небезпечних ситуацій для водіїв і пасажирів. Експерти видання Hotline.Finance підготували низку рекомендацій, які допоможуть впоратися з високими температурами під час автомобільних поїздок. Ці поради охоплюють як заходи щодо захисту автомобіля від перегріву, так і методи охолодження водія та пасажирів.

Захист автомобіля від сонця

1. Місця для паркування:
– Намагайтеся паркувати автомобіль у тіні. Якщо це неможливо, шукайте місця, де сонце не буде світити на машину протягом усього дня.

2. Сонцезахисні шторки:
– Використання сонцезахисних шторок на лобовому і бічних стеклах допоможе значно знизити нагрівання салону. Вони блокують сонячні промені, запобігаючи перегріванню інтер’єру.

3. Тент-чохол:
– Тент-чохол для автомобіля – чудове рішення для захисту від прямих сонячних променів. Він не тільки знижує температуру всередині машини, а й захищає лакофарбове покриття від вигорання.

Охолодження тіла

1. Пиття:
– У спекотну погоду вкрай важливо підтримувати водний баланс. Тримайте в автомобілі запас питної води і регулярно пийте, щоб уникнути зневоднення.

2. Сухий лід та акумулятори холоду:
– Використання сухого льоду або акумуляторів холоду допоможе швидко охолодити повітря в салоні. Розмістіть їх у місцях з найбільшою циркуляцією повітря для максимального ефекту.

3. Підбір одягу:
– Одягайтеся в легкий і вільний одяг із натуральних матеріалів, які добре пропускають повітря і вбирають вологу. Це допоможе підтримувати комфортну температуру тіла.

4. Портативний вентилятор:
– Портативні вентилятори, що працюють від USB або батарейок, можуть значно поліпшити циркуляцію повітря в салоні та забезпечити додаткове охолодження.

Зберігання в машині

1. Ліки та продукти:
– Спекотна погода може швидко зіпсувати продукти та лікарські засоби. Тримайте їх у термосумках з акумуляторами холоду, щоб зберегти їхню свіжість та ефективність.

2. Електроніка:
– Високі температури можуть пошкодити електроніку. Ніколи не залишайте гаджети на сонці та намагайтеся зберігати їх у прохолодному місці.

Перевірка систем автомобіля

1. Кондиціонер:
– Регулярно перевіряйте та обслуговуйте систему кондиціонування. Переконайтеся, що вона працює ефективно і забезпечує достатнє охолодження салону.

2. Система охолодження двигуна:
– Перевіряйте рівень охолоджувальної рідини та стан радіатора. Перегрів двигуна в спекотну погоду може призвести до серйозних поломок.

3. Тиск у шинах:
– У спекотну погоду тиск у шинах може змінюватися, що впливає на керованість і безпеку автомобіля. Регулярно перевіряйте тиск і підтримуйте його в рекомендованих межах.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти