Найгірші машини з пробігом: названо моделі, від яких краще триматися подалі

Німецькі фахівці асоціації технічних інспекцій (TÜV) провели дослідження, мета якого – визначити, які автомобілі є найбільш проблематичними. У дослідженні враховувалися показники машин не старше 10 років. Ключовими факторами були ймовірність серйозної поломки і середній пробіг до появи такої несправності. Експерти виділили 10 найгірших моделей, від купівлі яких краще утриматися.

1. Renault Kangoo
Коефіцієнт серйозних несправностей: 37,5%
Середній пробіг: 137,000 км
Renault Kangoo посідає перше місце в списку найгірших автомобілів з високим коефіцієнтом серйозних несправностей. Незважаючи на свою практичність і популярність серед сімей і підприємців, ця модель часто потребує значних вкладень у ремонт.

2. Dacia Logan
Коефіцієнт серйозних несправностей: 36,2%
Середній пробіг: 134,000 км
Dacia Logan, відомий своєю бюджетною ціною і простотою, також демонструє високий рівень поломок. Це може стати сюрпризом для тих, хто розраховує на його надійність і низькі експлуатаційні витрати.

3. Hyundai Tucson
Коефіцієнт серйозних несправностей: 34,0%
Середній пробіг: 130,000 км
Hyundai Tucson, популярний кросовер, показує значний відсоток серйозних несправностей. Власники цієї моделі мають бути готові до частих візитів до автосервісу.

4. Mazda 5
Коефіцієнт серйозних несправностей: 33,0%
Середній пробіг: 146,000 км
Mazda 5, відома своєю місткістю і зручністю, посідає четверте місце в списку. Високий пробіг може бути однією з причин великої кількості поломок, що потребує уваги потенційних покупців.

5. Nissan Qashqai
Коефіцієнт серйозних несправностей: 32,9%
Середній пробіг: 136,000 км
Nissan Qashqai, ще один популярний кросовер, також не уникнув високої частки серйозних несправностей. Цей автомобіль часто розглядається як надійний, але статистика TÜV показує зворотне.

6. Citroen C4
Коефіцієнт серйозних несправностей: 32,7%
Середній пробіг: 120,000 км
Citroen C4 демонструє середній пробіг у 120,000 км і посідає шосте місце в списку. Незважаючи на привабливий дизайн і комфорт, власники часто стикаються з проблемами.

7. Renault Twingo
Коефіцієнт серйозних несправностей: 32,0%
Середній пробіг: 103,000 км
Renault Twingo – компактний міський автомобіль з відносно низьким середнім пробігом, але високим рівнем несправностей. Це може стати проблемою для тих, хто шукає економічне рішення для повсякденних поїздок.

8. Peugeot 207
Коефіцієнт серйозних несправностей: 31,9%.
Середній пробіг: 107,000 км
Peugeot 207, ще один представник французького автопрому, також входить до ТОП-10. Тим, хто купує цей автомобіль, варто враховувати часті поломки і пов’язані з ними витрати.

9. Volkswagen Fox
Коефіцієнт серйозних несправностей: 31,8%
Середній пробіг: 105,000 км
Volkswagen Fox, невеликий і маневрений, також часто ламається. Незважаючи на репутацію марки Volkswagen, ця модель демонструє високий рівень серйозних несправностей.

10. Ford Galaxy
Коефіцієнт серйозних несправностей: 31,7%
Середній пробіг: 186,000 км
Ford Galaxy завершує список із найвищим середнім пробігом серед усіх учасників. Це сімейний мінівен, який часто потребує ремонту, особливо за такого значного пробігу.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти