Які двигуни найнадійніші: без проблем пройдуть 300 000 кілометрів і більше

Двигун в автомобілі є найважливішим компонентом, без якого повноцінне використання транспортного засобу просто неможливе. При цьому він ще й найдорожчий. Ремонт або заміна мотора може обійтися власнику автомобіля в цілий статок. Саме тому автомобілісти під час вибору машини звертають особливу увагу на стан і довговічність силової установки. Причому є деякі моделі двигунів, які за замовчуванням можуть служити довго і без поломок. Експерти видання Telegraf виділили кілька таких агрегатів.

Toyota 1GR-FE V6
Цей мотор встановлювали з 2002 по 2009 рік на такі моделі, як Toyota 4Runner, FJ Cruiser, Tacoma і Tundra. Його проста конструкція і відсутність складної електроніки давали змогу проїхати без проблем понад 500 000 км.

Honda K-Series
Ця лінійка моторів Honda викликала захват своєю надійністю та безвідмовністю. Секрет полягав у міцному алюмінієвому блоці циліндрів і простоті обслуговування.

Subaru EJ25
Цей опозитний двигун вважається одним із найнадійніших у світі. Його встановлювали на Legacy, Outback і Forester. Навіть після пробігу в 500 тисяч кілометрів мотор вважається цілком надійним. Подібного ефекту конструкторам вдалося досягти завдяки збалансованій конструкції та якісним матеріалам.

Mazda L-Series
Стара лінійка моторів L-Series була настільки надійною, що випускалася понад 30 років – з 1968 по 2003 рік. Подолати позначку в 300 000 кілометрів автомобілям з цими двигунами не становило великих труднощів.

Nissan VG V6
Потужна установка від Nissan тривалий період часу сприймалася як найнадійніший мотор в Японії. Його встановлювали на Pathfinder, Frontier і 350Z, які могли проїхати понад 500 000 км без капітального ремонту. Вдала конструкція і якісні матеріали дозволили зберігати високу надійність навіть після солідних пробігів.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти