Штрафи злетіли в 100 разів: водіїв попередили про посилення покарання за одне порушення

Багато українських водіїв у повсякденній рутині забувають оновлювати знання про ПДР або навіть нехтують цим заняттям. У підсумку для таких громадян раптово може з’ясуватися, що з’явилися нові вимоги до автомобілістів, а також сильно посилили покарання за їх невиконання. Причому, як правило, вони дізнаються, що «потрапили» занадто пізно – коли порушення зафіксувала поліція.

Так, у середовищі автомобілістів все ще існує поширена думка, що досвідчений водій може водити практично будь-який транспортний засіб. Якщо ж раптом і причепиться поліція, то можна відбутися «копійчаним» штрафом до 500 гривень. Раніше справді так і було, але відносно недавно їзда без прав відповідної категорії «коштує» вже мінімум 3400 гривень. Причому, якщо водій отримав штраф і продовжив порушувати, то його вдруге можуть покарати штрафом у понад 40 000 гривень з опцією позбавлення прав на строк до 7 років.

Таким чином, для деяких автомобілістів в Україні залишилося непоміченим те, що штрафи за їзду без прав фактично злетіли в 100 разів. У зв’язку з цим водіям рекомендується регулярно оновлювати знання ПДР і стежити за змінами законодавства, щоб не потрапити в халепу.

Джерело Дорожній адвокат
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти