Блогер відшукав у горах моторошне автомобільне кладовище культових раритетів Volkswagen: фото

Нещодавно у Швейцарії було зроблено дивовижне відкриття, яке вразило автолюбителів. У покинутій шахті виявили ціле автомобільне кладовище, заповнене десятками культових Volkswagen Beetle 60-х років.

Дивовижну знахідку виявив відомий автомобільний ентузіаст Боб Тісен, який пробрався в покинуту сланцеву шахту, глибоко заховану всередині гори. За його словами, шахта являє собою великий комплекс, що складається з безлічі тунелів, які простягаються на кілометри і йдуть на три поверхи вниз.

Відеозаписи, завантажені Тісеном на YouTube, дали змогу глядачам побачити десятки забутих автомобілів VW, включно з класичними моделями Golf і Beetle 1960-х і 1970-х років, які зараз вважаються предметами колекціонування. У колекції також були присутні різні моделі VW Passat.

Незважаючи на довгі роки, проведені в покинутій шахті, автомобілі збереглися в разюче хорошому стані. Хоча вогкість пошкодила деякі інтер’єри, більша частина кузова автомобілів залишилася недоторканою. Особливо дивним було те, що двигуни багатьох автомобілів також залишилися в хорошому стані, що є рідкістю для такого середовища.

Тіссен, у якого понад 662 000 передплатників на YouTube, розповів, що знайшов у шахті близько 40 автомобілів VW. Місце розташування шахти він вважав за краще не розкривати. За словами дослідника, багато автомобілів, схоже, були замкнені, коли вони були абсолютно новими.

Місцеві ЗМІ повідомляють, що приналежність автомобілів залишається неясною. Деякі припускають, що шахта могла використовуватися як склад для дилера, який збирався розібрати двигуни на запчастини. Однак точні деталі цієї загадкової історії ще належить з’ясувати.

Джерело The Sun
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти