Як розпізнати підроблені автомобільні шини: назвали вірні ознаки

Купівля нових шин – важливий крок для забезпечення безпеки та комфорту на дорозі. Однак, купуючи шини відомих марок у сумнівних продавців, існує ризик нарватися на підробку або відновлену гуму низької якості. Експерти видання «Телеграф» звертають увагу на типові ознаки підроблених шин.

Палена гума
Один із поширених способів підробки – використання паленої гуми. Вони залишають сліди на твердій поверхні та швидко зношуються. Виявити їх можна легко – провівши по них чимось жорстким. Якщо на контактній поверхні залишився чорний слід – значить це підробка.

Обробка темним пивом
Деякі недобросовісні виробники використовують темне пиво для оновлення покришок. Цей трюк також легко розпізнається шляхом протирання шини вологою тканиною. На її поверхні також залишиться чорний слід, якщо йдеться про підробку.

Нерухомі шипи на зимових шинах
Під час вибору зимових шин зверніть увагу на шипи. Виробники якісної гуми роблять їх так, щоб шипи забиралися всередину при натисканні. Це знижує шум і покращує зчеплення. У підробки вони будуть нерухомими.

Маркування шин
Одним із ключових індикаторів справжності є маркування на боковині покришки. Оригінальні шини обов’язково мають буквено-цифровий код, що вказує на відповідність міжнародним стандартам якості та безпеки. На підробках може бути тільки буква, без цифр, що свідчить про сумнівне походження гуми.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти