Не доводьте до біди: механік назвав маловідому деталь в авто, яку не можна ігнорувати

Власники автомобілів з бензиновими і дизельними двигунами можуть наражатися на ризик серйозних проблем, якщо не перевіряють одну просту деталь, яка часто залишається поза увагою. Провідний автомеханік Скотті Кілмер запропонував просте рішення за невеликі гроші, яке допоможе уникнути безлічі проблем.

Відомий своїми корисними порадами з обслуговування автомобілів, Кілмер звернув увагу на важливість перевірки кришки радіатора. Він наголосив, що пошкоджена або зношена кришка радіатора може призвести до витоку охолоджувальної рідини, що зі свого боку загрожує серйозними поломками двигуна. Заміна цієї деталі коштує всього кілька сотень гривень, що робить її доступною для всіх автомобілістів.

У своєму відео на YouTube Кілмер пояснює, що радіаторна система автомобіля працює під тиском. Він порівнює це з банкою газованої води, яка під час відкриття починає різко випускати гази і пінитися. Те саме може статися і при відкритті кришки радіатора на гарячому двигуні. Подібна ситуація може призвести до опіків та інших небезпек.

Кришка радіатора оснащена гумовими ущільненнями і маленькими пружинами, які з часом зношуються. Якщо вони виходять з ладу, охолоджувальна рідина може випаровуватися з системи або виливатися через переливний резервуар, що призведе до перегріву двигуна. Щоб уникнути цих проблем, Кілмер рекомендує міняти кришку радіатора кожні п’ять-шість років.

Цю пораду високо оцінили глядачі YouTube, багато з яких зізналися, що раніше не звертали уваги на стан кришки радіатора. Дійсно, проста п’ятихвилинна перевірка або недорога заміна може заощадити водіям значні суми грошей і вберегти від головного болю, пов’язаного з ремонтом двигуна.

Джерело Express
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти