Автоексперт випробував понад 100 електрокарів: він назвав по 3 найкращих і найгірших моделі

Перехід на електромобілі став не тільки трендом, а й необхідністю для багатьох автолюбителів, які прагнуть до екологічного та економічного водіння. Однак у цьому розмаїтті моделей легко загубитися. Експерт видання GO Джефф Кадд особисто протестував понад 100 моделей електрокарів і на підставі власного досвіду виділив по 3 найкращі та 3 найгірші моделі в цьому сегменті.

Найкращі електромобілі

1. Tesla Model 3
Рекомендована роздрібна ціна: від 1 615 200 гривень (40 380 доларів США).
Tesla Model 3 вже кілька років залишається еталоном доступної електричної мобільності. Цей електромобіль виділяється своїм чудовим запасом ходу, високотехнологічними функціями та загальними враженнями від водіння.

За словами Кадда, Tesla Model 3 являє собою ідеальне поєднання ефективності та продуктивності. Важливою перевагою є мережа зарядних станцій Tesla Supercharger, яка залишається найбільшою та найнадійнішою інфраструктурою швидкої зарядки.

2. Hyundai Kona Electric
Рекомендована роздрібна ціна: від 1 307 000 гривень (32 675 доларів США).
Hyundai Kona Electric пропонує запас ходу в 415 км на одній зарядці, що робить його одним із найкращих у своєму класі. Цей електромобіль приваблює своєю доступністю, вражаючим набором функцій і загальною вартістю.

Кадд зазначає, що Kona Electric стандартно оснащений розширеними функціями безпеки, такими як запобігання зіткненням, допомога в підтримці смуги руху і попередження про увагу водія. Цей компактний позашляховик ідеально підходить для повсякденного використання завдяки своєму просторому салону та функціональності.

3. Hyundai Ioniq 6
Рекомендована роздрібна ціна: від 1 537 500 гривень (37 500 доларів США).
Hyundai Ioniq 6 вражає своїм запасом ходу в 581 км, що ставить його на одне з перших місць серед доступних електромобілів. Джойс Гутьєррес з 4WheelOnline підкреслює, що великий радіус дії на одній зарядці знімає занепокоєння, а можливість швидкої зарядки робить поїздки на далекі відстані більш зручними.

Найгірші електромобілі

1. Volvo EX30
Рекомендована роздрібна ціна: від 1 398 000 гривень (34 950 доларів США).
Хоча Volvo EX30 є найдоступнішим електромобілем бренду, він не виправдовує очікувань. Джон Еллмор, редактор EV Schemes, зазначив, що автомобіль перевантажений технічними функціями, які на практиці виявляються неефективними. Мінімалістський інтер’єр з єдиним центральним екраном і мінімальною кількістю фізичних органів управління може відволікати водія і знижувати комфорт під час водіння. Малі розміри EX30 також обмежують його вантажопідйомність і загальну практичність.

2. Mercedes EQC
Рекомендована роздрібна ціна: від 2 755 800 гривень (68 895 доларів США).
Перший повністю електричний позашляховик Mercedes-Benz виявився не настільки успішним, як очікувалося. Кадд зазначає, що незважаючи на розкішний інтер’єр і якість їзди, запас ходу EQC становить лише 370 км, що гірше, ніж у багатьох дешевших альтернатив. Висока ціна і обмежений радіус дії роблять його невигідним вибором для споживачів, які шукають оптимальне співвідношення ціни і якості.

3. Audi Q8 e-tron
Рекомендована роздрібна ціна: від 3 042 000 гривень (74 400 доларів США).
Флагманський електричний позашляховик Audi Q8 e-tron, незважаючи на свою розкіш і передові технології, також не виправдовує свою високу вартість. Запас ходу в 357 км значно обмежує його привабливість порівняно з іншими електромобілями в цьому ціновому сегменті. Кадд підкреслює, що Q8 e-tron не відповідає очікуванням за характеристиками і загальною вартістю, що робить його не найкращим вибором серед розкішних електромобілів.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти