Автоексперт назвав три типи автомобілів, які завжди викрадатимуть частіше за інші

Сотні тисяч українських автомобілістів можуть стати мішенню злочинців тільки через зовнішній вигляд їхніх автомобілів. Експерт з автомобільної безпеки Джеффрі Фернандес, який володіє фірмою ACR Automobile, поділився з SunMotors ексклюзивними даними про те, які автомобілі найчастіше зазнають викрадень.

За словами Фернандеса, злодії найчастіше націлені на певні типи автомобілів, що привертають увагу своєю високою вартістю і престижністю. Зокрема, це великі позашляховики, кросовери і так звані “хот-хетчі” – спортивні хетчбеки.

“Усі женуться за позашляховиками, завжди за позашляховиками. Неважливо, якої марки. Завжди братимуть топові позашляховики”, – зазначив Джеффрі Фернандес. Позашляховики приваблюють викрадачів своєю міццю, статусом і високою ціною на вторинному ринку. Те саме стосується і кросоверів. Часто такі автомобілі використовують для подальшого продажу або розбору на запчастини.

Крім позашляховиків, злодії активно полюють за спортивними хетчбеками. Ці компактні та потужні автомобілі, такі як Volkswagen Golf GTI або Honda Civic Type R, особливо популярні серед молодих водіїв. Такі машини приваблюють викрадачів своєю маневреністю і високим попитом на ринку спортивних автомобілів.

Автомобілі, які не цікавлять викрадачів
З іншого боку, існують типи автомобілів, які майже ніколи не потрапляють у поле зору викрадачів. Це, як правило, моделі середнього класу з менш привабливими характеристиками і низькою ринковою вартістю. Ці автомобілі не становлять великого інтересу для викрадачів, оскільки їх складно продати за високою ціною або використовувати для розбирання на дорогі запчастини.

Джерело The Sun
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти