Вигідніше купувати з пробігом: 6 автомобілів, які дуже швидко знецінюються

Чимало автомобілістів, купуючи автомобіль, тримають в голові можливість його подальшого перепродажу, сподіваючись купити за виручені кошти з невеликою доплатою новішу або підходящу модель. Однак на практиці може виявитися, що за відносно невеликий час експлуатації машина втрачає до половини своєї первісної вартості. Експерти видання GO звертають увагу на шість таких моделей.

1. Hyundai Genesis
Експерти зазначають, що тільки за перший рік Genesis може втратити до 38% своєї ціни.

2. Kia Cadenza
Втрати у вартості у Cadenza аналогічні тим, які фіксуються у Genesis. Седан також дуже швидко знецінюється.

3. Maserati Ghibli
Практика показує, що в середньому за п’ять років Ghibli знеціниться на 56,3%. До того ж спорткар має вкрай сумнівну надійність, що загалом робить його вкрай проблемною покупкою.

4. BMW 7 серії
Машина буквально напхана сучасними розкішними технологіями, а доповнює неймовірний ансамбль шикарне оздоблення салону. Однак все це коштує чималих грошей, що в купе з високою конкуренцією на ринку створює умови для швидкого знецінення. За п’ять років BMW 7 втрачає більш ніж 50% вартості.

5. Ford Expedition
Дуже популярний кросовер у США, особливо для сімейних водіїв. Водночас амортизація у даної знаходиться на вкрай високому рівні. У середньому Ford Expedition знецінюється за п’ять років на 50,7%.

6. GMC Yukon
Повнорозмірний позашляховик вважається вкрай надійним автомобілем, але водночас споживає божевільні обсяги бензину і швидко втрачає в ціні. Всього за рік модель може знецінитися на третину.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти