Найпроблемніші кросовери з пробігом: ТОП-5 моделей, яких слід уникати

Купівля вживаного автомобіля часто виявляється лотереєю, особливо коли йдеться про кросовери. Експерти автомобільного ринку проаналізували статистику поломок і склали антирейтинг найбільш проблемних моделей серед кросоверів.

Land Rover Discovery (2004-2017)
Перше місце в антирейтингу посідає Land Rover Discovery, випущений з 2004 по 2017 роки. Власники цієї моделі нерідко стикаються з безліччю технічних проблем. Серед них – несправності двигуна і підвіски, часті проблеми з акумулятором і гальмами, а також з електрикою і паливною системою. Витоки масла з двигуна і трансмісії є однією з найпоширеніших проблем, що може призвести до дорогого ремонту. Ці недоліки роблять Discovery однією з найпроблемніших моделей на вторинному ринку.

Peugeot 3008 (2013-2019)
Другим у списку проблемних кросоверів виявився Peugeot 3008 2013-2019 років випуску. Серед його слабких місць експерти виділяють вихлопну і паливну системи, підвіску, акумулятор і електрику. Також нерідко зустрічаються несправності двигуна. Ці проблеми можуть істотно збільшити витрати на експлуатацію автомобіля, що робить купівлю Peugeot 3008 на вторинному ринку ризикованою інвестицією.

Land Rover Discovery Sport (з 2014 року)
Land Rover Discovery Sport, що випускається з 2014 року, також не заслужив високої оцінки надійності. Експерти попереджають про можливі передчасні поломки системи охолодження двигуна та слабку антикорозійну стійкість кузова. Ці недоліки можуть призвести до значних витрат на ремонт і обслуговування, що робить цю модель не найвдалішою покупкою на ринку старих автомобілів.

Range Rover Evoque (2011-2019)
На четвертому місці в антирейтингу перебуває Range Rover Evoque, випущений з 2011 по 2019 роки. Власники цієї моделі часто стикаються з проблемами електрики, несправностями кондиціонера, вихлопної системи і трансмісії. Ці дефекти можуть істотно скоротити термін служби автомобіля і підвищити витрати на його утримання.

Nissan X-Trail (2014-2021)
Замикає п’ятірку найпроблемніших старих кросоверів Nissan X-Trail, вироблений у період з 2014 по 2021 роки. Фахівці попереджають про часті поломки кондиціонера, акумулятора, гальм і електрики. Крім того, власники нерідко стикаються з проблемами двигуна і коробки передач. Ці недоліки можуть значно вплинути на надійність автомобіля та збільшити витрати на його ремонт.

Рекомендації для покупців
При купівлі вживаного кросовера важливо ретельно перевірити стан автомобіля та приділити увагу основним вузлам і системам. Рекомендується провести діагностику в авторизованому сервісному центрі та ознайомитися з історією обслуговування. Це допоможе уникнути придбання автомобіля з численними прихованими дефектами.

Також варто розглянути альтернативні моделі, які не потрапили в антирейтинг і мають більш високу надійність. Наприклад, серед вживаних кросоверів можна звернути увагу на Toyota RAV4, Honda CR-V та Mazda CX-5, які демонструють більш стабільні показники надійності та мають позитивні відгуки власників.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти