Яку моторну оливу потрібно використовувати для більшої економії палива в автомобілі

В умовах високих цін на паливо водіям настійно рекомендується вживати заходів для підвищення паливної ефективності своїх автомобілів. Одним із найпростіших і недорогих способів досягти цього є використання правильного моторного масла. Цей крок, вартість якого може становити всього близько 255 гривень (5 фунтів стерлінгів), здатний значно поліпшити економію палива.

Експертка з автомобільних фінансів Крістал Вугд з “5 Star Loans” наголошує на важливості використання моторних олив з маркуванням “енергозберігаючі”. Ці оливи містять присадки, що знижують тертя, які можуть підвищити ефективність роботи двигуна. Присадки дають змогу двигуну працювати більш гладко й ефективно, що, своєю чергою, покращує витрату пального.

Вугд радить водіям обирати моторні оливи з низькою в’язкістю, оскільки такі оливи знижують внутрішнє тертя в двигуні та сприяють кращій економії палива. Лідери галузі, такі як Mobil, підтверджують цю пораду. У їхній заяві говориться: “Використання олив з більш низькою в’язкістю може допомогти підвищити ефективність і поліпшити економію пального за рахунок зниження тертя двигуна”.

Дослідження показують, що використання енергозберігаючих олив може істотно знизити витрати на паливо. Наприклад, якщо літр пального коштує в середньому 55 гривень, навіть невелике поліпшення витрати пального може призвести до значної економії в довгостроковій перспективі.

Додаткові поради щодо економії палива
Крім використання правильного моторного мастила, є й інші прості способи, які можуть допомогти заощадити паливо:

Підтримуйте правильний тиск у шинах: Недокачані шини збільшують опір коченню, що веде до підвищеної витрати палива.

Уникайте перевантаження автомобіля: Зайва вага вимагає більше енергії для переміщення автомобіля, що збільшує витрату палива.

Використовуйте круїз-контроль на шосе: Це допомагає підтримувати постійну швидкість і покращує економію палива.

Плануйте поїздки заздалегідь: Уникайте заторів і вибирайте оптимальні маршрути для поїздок.

Джерело Mirror
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти