Блогер назвав три наднадійні машини з пробігом до 500 000 гривень

В умовах, коли вартість володіння автомобілем продовжує зростати, купівля надійного і привабливого уживаного автомобіля стає дедалі актуальнішою. Механік і популярний блогер Девід Лонг, який веде канал Car Wizard на YouTube, поділився трьома моделями, що здатні радувати власників довгі роки без значних витрат на обслуговування. Кожна з моделей доступна для купівля на вторинному ринку дешевше 10 фунтів стерлінгів (близько 500 000 гривень).

Honda Accord восьмого покоління (2008-2015)
Honda Accord восьмого покоління, що випускалася з 2008 по 2015 рік, стала першим вибором Лонга. Цей автомобіль відомий своєю надійністю і якістю збірки. Лонг зазначає, що Accord здатний проїхати до 300 000 миль (близько 480 000 км) без значних проблем. Він рекомендує обирати моделі з чотирициліндровим двигуном, оскільки вони потребують менше витрат на обслуговування завдяки меншій кількості деталей і спрощеній конструкції.

Лонг згадує, що у його матері є Honda Accord, яка служить їй безвідмовно. Ця модель пропонує високий рівень стандартного обладнання та надійні двигуни, що робить її чудовим вибором для сімейного автомобіля. Однак, при купівлі вживаного Accord слід звернути увагу на стан зчеплення, щоб уникнути додаткових витрат на його заміну.

Subaru Outback (2009-2013)
Другим у списку Лонга стоїть Subaru Outback, випущений у період з 2009 по 2013 рік. Ці автомобілі славляться своєю міцністю і повнопривідною системою, що робить їх ідеальними для експлуатації в гірських і снігових регіонах. Лонг зазначає, що моделі цих років є більш надійними, оскільки в них вирішено проблему з прокладками головки блоку циліндрів, яка була характерна для більш ранніх моделей Subaru.

Outback надає відмінний баланс між комфортом і прохідністю, що робить його ідеальним для активного способу життя. Власники можуть бути впевнені в надійності цього автомобіля протягом багатьох років експлуатації.

Ford Mustang (2007-2014)
Третьою рекомендацією Лонга став Ford Mustang 2007-2014 років випуску. Хоча Mustang не є найпрактичнішим вибором, він пропонує відмінне поєднання продуктивності та надійності. Лонг підкреслює, що цей автомобіль добре побудований і його легко ремонтувати в будь-якому автосервісі. Він також зазначив, що Mustang GT500 його дружини проїхав 210 000 миль (близько 336 000 км) і продовжує радувати власників.

Для тих, хто шукає спортивний автомобіль, Mustang може стати чудовим вибором, надаючи як задоволення від водіння, так і довговічність.

Джерело Express
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти