Не Toyota: досвідчений автомеханік назвав ідеальний автомобіль з пробігом

Тривалий час автомобілі марки Toyota залишаються зразком надійності, як на первинному, так і на вторинному ринку. Однак на них світ клином не зійшовся, а експерти зазначають, що є й інші бренди, які випускають авто не гірше. Відомий американський автоблогер, механік із 56-річним стажем роботи Скотті Кілмер виокремив одну модель Honda, яку він назвав ідеальним атвомобілем із пробігом.

В одному з останніх бачив майстер показав Honda CR-V 2013 року випуску. За словами Скотті, деталі автомобіля за цей час залишилися заводськими і досі не потребують заміни. При цьому механік наголошує, що домогтися такої надійності від автомобіля можна тільки за умови регулярного догляду і технічного обслуговування.

Тим часом Кілмер визнає, що, як будь-яке авто, Honda CR-V 2013 не позбавлене дрібних проблем. Найчастіше тут проявляються несправності свічок запалювання. Але за умови регулярного техобслуговування ця проблема проявиться не скоро. Механік визнав, що за 9 з гаком років він міняв у машині лише фільтр і масло.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти