Досвідчений механік застеріг водіїв від популярної помилки під час купівлі автомобіля

Відомий механік і автомобільний експерт Скотті Кілмер виступив із важливим попередженням для власників і потенційних покупців старих електромобілів. На своєму популярному каналі YouTube, де він ділиться порадами та хитрощами для автомобілістів, експерт наголосив на значних ризиках, пов’язаних із придбанням таких автомобілів, особливо у 2024 році.

Кілмер пояснює, що основною проблемою для власників старих електромобілів є їхня вартість, яка різко падає порівняно з традиційними бензиновими та дизельними автомобілями. На його думку, багато електромобілів залишаються “неперевіреними” на довгострокову перспективу, що викликає велику невизначеність у потенційних покупців.

Провідний механік навів приклади різкого падіння цін на електромобілі, які за кілька років втрачають до двох третин своєї вартості. Це особливо актуально для покупців з обмеженим бюджетом, для яких такі втрати можуть стати серйозним фінансовим ударом.

Скотті Кілмер розповів історію одного зі своїх клієнтів, який п’ять років тому придбав вживану Tesla Model S приблизно за 1,81 мільйона гривень. Однак, коли автомобіль був новим, його вартість перевищувала 5 мільйонів гривень. Попри те, що пробіг машини становив лише 24 000 кілометрів, її вартість впала до третини від початкової ціни.

Під час пандемії ціни на вживані електромобілі були на піку, і люди навіть продавали свої старі Tesla дорожче, ніж нові моделі. Однак ця тенденція швидко змінилася. Зараз ціни на електромобілі значно знизилися, що підкреслює невизначеність щодо їхньої довгострокової надійності та рентабельності.

Скотті зазначив, що традиційні бензинові автомобілі, як-от Toyota, відомі своєю довговічністю та високою вартістю під час перепродажу. На відміну від них, ціни на електромобілі, особливо неперевірені моделі, можуть коливатися і знижуватися, що створює додаткові ризики для власників.

Джерело Express
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти