Три моделі вживаних автомобілів, яких слід уникати українцям

Автомобілі з пробігом в Україні перебувають на піку популярності, проте далеко не кожна модель є хорошим вибором. Відомий механік Девід Лонг поділився думкою про те, яких вживаних машин варто уникати під час купівлі.

Ford F150 або Expedition F250 2004-2010 років
За словами експерта, у всіх автомобілів цієї серії з триклапанним двигуном V8 Ford 5.4 спостерігаються проблеми з фазообертачами кулачків і ланцюгами ГРМ. Крім того, при недостатньо уважному обслуговуванні, в двигуні з часом з’являється осад.

Автомобілі з 3,6-літровим V6 від General Motors
До таких належать моделі Acadia, Enclave, Traverse, Outlook, Equinox, Terrain. У всіх у них з різним ступенем періодичності спостерігаються проблеми з ланцюгом ГРМ. Ремонт обходиться недешево.

Будь-який європейський автомобіль із пробігом понад 250 000 кілометрів
Європейські автомобілі, як правило, якісні, але в питанні довгострокової надійності поступаються американцям і азіатам. Лонг звернув увагу, що з часом європейці вимагають регулярних вкладень, які постійно зростають.

Будь-який автомобіль General Motors з двигуном 3.1 або 3.4 V6
У цих двигунів часто проявляються проблеми з прокладкою головки або впускного колектора. Це призводить до потрапляння антифризу в оливу, що зі свого боку руйнує двигун.

Будь-який Subaru початку 2000-х років
У цих автомобілях “візитною карткою” є проблема з прокладками головок блоку циліндрів. Ремонт може обійтися дорожче, ніж сам автомобіль.

Джерело DailyMail
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти