Назвали три нешкідливі способи заощадити на моторному маслі в автомобілі

Експерти рекомендують застосовувати для обслуговування автомобіля той вид моторних олив, які рекомендовані виробником. Однак сучасні реалії такі, що автовласникам не завжди по кишені дороге мастило. Експерти назвали три способи заощадити на моторному мастилі без шкоди для двигуна.

1. Перехід на маловідомий бренд
Відомі виробники часто невиправдано завищують ціну на свою продукцію, роблячи “накидку на бренд”. Однак не варто забувати, що часто маловідомі компанії можуть не додавати у свої оливи потрібні присадки, тому міняти їх доведеться куди частіше. Найкраще такі засоби використовувати, якщо у вас атмосферний двигун потужністю менше 100 кінських сил, без наддуву. При цьому варто звертати увагу, що іноді від “ноунеймів” можна отримати абсолютний контрафакт, який здатний угробити двигун. Тому використовувати таке масло будете на свій страх і ризик.

2. Використання оливи зниженої категорії експлуатації
Можна не переходити на дешевий бренд, а просто купити найдешевше масло відомого виробника. Наприклад, SM замість SP. Якщо у вас простий двигун без прямого впорскування і наддуву, то цілком зійде. В іншому разі експерименти з дешевою оливою можуть обійтися вкрай дорого, через її схильність до утворення зольних відкладень.

3. Використання оливи 10W замість 0W
В’язкі оливи, як правило, коштують дешевше. З огляду на те, що в Україні останніми роками досить рідко можна зустріти суворі морози, експлуатувати цей вид мастила можна навіть взимку.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти