Назвали три марки люксових автомобілів, які варті своїх грошей

Автомобілі класу люкс завжди асоціювалися з престижем, комфортом та інноваційними технологіями. Незважаючи на війну і загальне падіння доходів в Україні спостерігається підвищений попит до цього сегменту авто. Питання, яке хвилює багатьох: які марки дійсно варті своїх грошей? Експерти GO виділяють три бренди, які зарекомендували себе як надійні та варті інвестицій.

Lexus:
Lexus, будучи люксовим підрозділом Toyota, пропонує поєднання елегантного дизайну і передових технологій. Середні витрати на ремонт і обслуговування Lexus становлять $7786 (311 440 грн) за 10 років володіння, що на 17,89% менше середнього показника для інших люксових марок. Це робить Lexus не тільки престижним, а й економічно вигідним вибором.

Mercedes-Benz:
Mercedes-Benz завжди був синонімом розкоші та надійності. Середні витрати на ремонт і технічне обслуговування Mercedes-Benz становлять близько $16 000 (640 000 грн) за перші 10 років володіння, що на $4000 (160 000 грн) більше, ніж у інших люксових марок. Проте, автомобілі цієї марки виправдовують свої витрати за рахунок високої якості та інновацій.

Audi:
Audi, підрозділ Volkswagen Group, привертає увагу своїм сучасним дизайном і високими технологіями. Середні витрати на ремонт і технічне обслуговування Audi становлять $13 222 (528 880 грн) за перші 10 років володіння, що на $1 178 (47 120 грн) більше, ніж у інших люксових марок. Однак ймовірність капітального ремонту в Audi на 4,63% нижча, ніж в інших брендів, що робить їх надійнішими в довгостроковій перспективі.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти