Запаморочення і кровотечі: як зрозуміти, що автомобіль вбиває здоров’я водія

Експерти попереджають: автомобіль може не тільки доставляти вас до пункту призначення, а й погіршувати ваше здоров’я. Водії дедалі частіше повідомляють про такі симптоми, як випадіння волосся і носові кровотечі, які, як з’ясувалося, можуть бути пов’язані з невидимою цвіллю в автомобілі.

Одна з автомобілісток поділилася своєю історією в Instagram, розповівши, як після 2,5 років експлуатації автомобіля вона почала страждати від сильної втоми, виснажливої слабкості, болю в ключицях і шиї, носових кровотеч, нудоти і випадіння волосся. Ці симптоми також спостерігалися в її чоловіка, за винятком випадіння волосся і болю в плечах і шиї. Вона зазначила, що ніколи раніше не страждала від носових кровотеч, але після водіння цього автомобіля вони стали регулярними. Симптоми її чоловіка зникли через кілька місяців після продажу машини, що змусило їх задуматися про можливу причину нездужання.

Фахівці з компанії Nationwide Vehicle Contracts стверджують, що цвіль може бути прихованою причиною таких симптомів. Особливо важливо звернути увагу на повітряний фільтр салону, який може відволожитися в зимові місяці, створюючи ідеальні умови для утворення цвілі. Цей фільтр, через який проходить все повітря, що всмоктується в автомобіль системою кондиціонування, може стати джерелом проблеми.

Оскільки майже половина всіх українців страждає на сінну лихоманку, буває складно відрізнити симптоми сезонної алергії від впливу цвілі. Однак, якщо ваші симптоми, такі як свербіж очей, кашель і утруднене дихання, тривають довше звичайного сезону алергій, варто перевірити свій автомобіль на наявність цвілі.

Основні кроки для виявлення та усунення проблеми:

Візуальний огляд: Пошук видимої цвілі в салоні автомобіля.

Перевірка та заміна повітряного фільтра салону: Зазвичай фільтр знаходиться за ящиком для рукавичок, і його слід міняти не рідше ніж один раз на рік.

Провітрювання автомобіля: Забезпечте циркуляцію свіжого повітря в салоні.

Генеральне прибирання салону: Приділіть особливу увагу оббивці та важкодоступним місцям.

Якщо після виконання цих кроків симптоми не зникають, рекомендується звернутися до фахівців у місцевий гараж для більш детальної перевірки. Також було б корисно проконсультуватися з терапевтом для визначення точної причини нездужання.

Джерело The Sun
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти