Як підвищити потужність автомобільного кондиціонера без додаткових витрат палива

Літо в розпалі, і кожен водій прагне зберегти прохолоду в салоні автомобіля, не збільшуючи витрати палива. Одним із найефективніших способів поліпшити роботу кондиціонера є чистка прихованого відсіку в бардачку.

Експерти з AutoZone поділилися порадами, як перемогти спеку цього літа, пропонуючи просту і швидку процедуру для поліпшення роботи автомобільного кондиціонера. Одним із ключових аспектів є підтримання чистоти повітряного фільтра салону.

Повітряний фільтр салону відповідає за уловлювання бруду, пилу і пилку, коли повітря надходить в автомобіль через компресор. Це не тільки очищає повітря, а й запобігає появі неприємних запахів і шкідливих частинок, які можуть проникнути в салон і вплинути на здоров’я пасажирів. Згодом фільтр може забруднитися і забитися, особливо в зимові місяці, коли вологе листя та інші сміттєві частинки потрапляють у вентиляційні отвори.

Якщо ви помітили, що потік повітря з вентиляційних отворів став слабшим, це може бути пов’язано з брудним або забитим повітряним фільтром салону. Скупчення частинок у фільтрі перешкоджає нормальному проходженню повітря, знижуючи ефективність роботи кондиціонера.

На щастя, очищення повітряного фільтра просте і не потребує багато часу. Зазвичай фільтр розташовується прямо за бардачком. У багатьох автомобілях доступ до фільтра можна отримати, натиснувши на кнопку збоку відсіку. В інших випадках може знадобитися зняти бардачок, що можна зробити за допомогою викрутки.

Після того як ви отримали доступ до фільтра, його можна очистити м’якою щіткою або тканиною, а також обережно пропилососити. Для боротьби з неприємними запахами можна використовувати спеціальні ароматизовані спреї, але важливо вибирати продукти, призначені для використання в автомобілі, а не звичайні дезодоранти.

Рекомендується міняти фільтр щонайменше раз на рік, особливо якщо він вологий, щоб уникнути утворення цвілі, яка може вплинути на здоров’я.

Джерело The Sun
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти