Не купуйте такий автомобіль: досвідчений механік застеріг водіїв від дорогої помилки

У світі вживаних автомобілів ховається безліч підводних каменів, які можуть обернутися серйозними витратами для покупця. Один із найвідоміших інтернет-механіків Скотті Кілмер пропонує простий спосіб, який допоможе уникнути купівлі автомобіля зі зношеним двигуном і уникнути значних витрат на ремонт у майбутньому.

Скотті Кілмер, який має понад 50 років досвіду роботи механіком, регулярно ділиться своїми порадами на своєму YouTube-каналі, допомагаючи водіям обирати надійні вживані автомобілі та уникати поломок. В одному зі своїх останніх відео Кілмер розповідає про одну ознаку, яка може вказати на зайве споживання оливи автомобілем. Перевірка займає всього кілька хвилин і може заощадити тисячі гривень.

У своєму відео Скотті пояснює: “Сьогодні я покажу вам, як не купити автомобіль із двигуном, що спалює масло. Якщо ви купуєте старий автомобіль, просто витягніть пару свічок запалювання. Якщо на них є нагар, це означає, що двигун спалює масло. У такому разі не купуйте цей автомобіль!”.

Для демонстрації Кілмер зняв свічку запалювання з уживаного Volkswagen Golf і показав, що вона покрита сухою чорною сажею, що є ознакою закоксованості. Ця проблема особливо часто трапляється в старих автомобілях, коли такі деталі, як поршневі кільця або ущільнення, починають зношуватися, даючи змогу маслу проходити через них.

Якщо цей дефект не усунути, водії можуть зіткнутися з погіршенням паливної економічності, проблемами із запуском двигуна, а в екстремальних випадках – із серйозним пошкодженням двигуна через недостатнє змащення його компонентів.

Джерело Express
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти