Стильний кросовер і “бусік” за 3 млн: на чому їздить мер Львова Садовий

Міський голова Львова Андрій Садовий не є бідною людиною. За час роботи на державній службі чиновник сколотив чималі статки, хоча більшість своїх активів він вважає за краще оформляти на дружину та родичів. Зокрема, зі щорічної податкової декларації стало відомо, які автомобілі перебувають у користуванні львівського мера.

Зокрема, у звітності за 2023 рік Садовий вказав дві автівки – Skoda Kodiaq 2017 року випуску та Mercedes-Benz V300 2021 року. Обидва авто оформлені на дружину Кіт-Садову Катерину Орестівну. Стильний середньорозмірний кросовер, за твердженнями мера, обійшовся сімейству в 968 700 гривень, а розкішний “бусик” – 2 374 350 гривень, хоча навіть у старому стані така модель зазвичай коштує понад 3 млн.

На дружину Садового також оформлено розкішний особняк на 660 км метрів у престижному районі Львова та дві медійні компанії. Також у жінки є активи 14 інших суб’єктів господарювання. Сам міський голова при цьому задекларував єдине джерело доходу – зарплату у виконкомі Львівської міської ради. За 2023 рік тут він заробив 829 427 гривень.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти